CLEAN-EXPRESS Oprogramowania dla Firm Sprzątających

02-372 Warszawa, Opaczewska 33

22 823... 69 11więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Czym się zajmujemy?

Pomagamy otwierać działalność i ułatwiamy Firmie Sprzątającej (FS) zarabiać pieniądze. Oferujemy: Mega HIT - Oprogramowanie CLEAN-EXPRESS PC dla usługowej Firmy Sprzątającej, Firmy Ochrony, Zarządcy i Administratora obiektów.


Co otrzyma Nabywca CLEAN-EXPRESS PC?

Otrzyma - od zaraz wszystko to czego potrzebuje, aby w FS pracować szybciej, lepiej, dokładniej: Komplet wiedzy zawodowej, doskonałe umiejętności i doświadczenie zawodowe, sprawnie opisane tajemnice i sekrety zawodowe, trening sprzedażowy, trening zawodowy, liczne przykłady z praktyki, aktywne spersonalizowane narzędzia biznesowe. One wykonają aż 95% pracy sprzedażowej, operacyjnej, szkoleniowej. Oferujemy niezawodne wzorce postępowania, rozwój firmy i  „święty spokój”, a to w biznesie towary deficytowe. Co na długo zapewni sukces liderom i pracownikom Firmy Sprzątającej - Nabywcy programu! Mamy na to liczne dowody i entuzjastyczne opinie. 

 

Autor, dr inż. Leszek Gabalewicz jest niezależnym ekspertem, konsultantem, szkoleniowcem i trenerem rozwoju biznesu usługowego utrzymania czystości. Dla wielu szefów i liderów usługowych Firm Sprzątających uznanym mentorem. Pracował w tym zawodzie ponad 25 lat na stanowiskach dyrektora operacyjnego i handlowego w kilku wiodących usługowych Firmach Sprzątających w Warszawie. Z wykształcenia jest doktorem nauk technicznych, informatykiem i automatykiem.
Rekrutował nowych pracowników, szkolił, motywował i zarządzał wieloma zespołami (grupami) operacyjnymi oraz działami handlowymi firm. I wszystko, co robił, robił z pasją i dużym osobistym zaangażowaniem, - bo dzisiaj tylko tak osiąga się sukces.

Kontakt

02-372 Warszawa,
Opaczewska 33

22 823... 69 11więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.clean-expresspc.pl


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 6:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd